Bizi en iyi şekilde tanıyın!

Muhteşem bir dinginlikle çıktığımız bu yolda, tüm kalbimizle sizin hayallerinizi gerçekleştiriyoruz!

Biz Kimiz?

Biz, siz değerli müşterilerimiz ve diş hekimlerimiz için en iyi ürünlerin satışını yapmaktayız.

2011 yılından itibaren General Medikal Tıbbi Ürünler ve Büro Hizmetleri olarak hizmet hayatına atılmış olup kuruluşumuzdan bugüne kadar yüzlerce diş hekimi ile güzel çalışmalar yapmış bulunmaktayız. Yaptığımız çalışmalar ve satışını yaptığımız her ürün için tüm saygı değer diş hekimlerimizin yorumlarını alarak, kendimizi sürekli geliştirmeyi hiçbir zaman elden bırakmadık. Değerli diş hekimlerimiz için ortak çalıştığımız mimar ekibi ile birlikte ilk aşamadan itibaren yanınızda olmayı prensip haline getirdik.

Biz General Medikal ekibi olarak; ilk anınızdan itibaren tüm medikal ihtiyaçlarınızı karşılamayı misyon edinerek ağız ve diş sağlığı merkezinizi kurarken tüm süreçte yanınızda olmaktayız.

Biz General Medikal ekibi olarak; siz değerli diş hekimlerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılamak, memnuniyetini sağlamak, kültürel değerler ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde ürün teminini sağlamayı da vizyonumuz haline getirmiş bulunmaktayız.

3000 +
Ürün Satışı
20 +
Bitirilen Proje
4
Takım Üyemiz
1
Satış Ofisimiz

Fikirlerinizi, gerçeğe dönüştürüyoruz!

General Medikal ailesi olarak siz değerli müşterilerimizin ve diş hekimlerimizin gerçekleştirilebilecek olan tüm projelerini, fikirlerini gerçeğe dönüştürmek için elimizden geleni fazlasıyla yapmaktayız.